Rafał Turek

POLSKA - MAŁOPOLSKIE
34-105 Wysoka
Wysoka 57A

tel.: + 48 33 873 75 49
tel.: + 48 33 873 77 63
tel.: + 48 509 266 214

www.jrobuwie.pl
j.r@onet.eu

 

Serdecznie witamy na naszej stronie J&R Rafał Turek, która prezentuje ofertę producenta obuwia damskiego oraz męskiego. Oferujemy Państwu buty wykonane z wysokiej jakości skór i materiałów. Produkowane przez nas wzory charakteryzują się wysoką jakością wykonania, szeroką gamą wzorów i kolorów. W naszej ofercie znajdziecie Państwo m.in. obuwie damskie, męskie, wizytowe, tradycyjne oraz sportowe.

Zaufało nam już wielu Klientów, co jest najlepszym potwierdzeniem naszego profesjonalizmu. Ponadto , aby sprostać Państwa wymaganiom, stale poszerzamy naszą ofertę i nieustannie pracujemy nad ulepszeniem produkowanego przez nas obuwia.

Firma J&R Rafał Turek to firma z ponad 13 letnią tradycją. Po przemianach gospodarczych z początkiem lat 90 nastąpił dynamiczny rozwój naszej firmy. Z zakładu typowo rzemieślniczego przekształciliśmy się w manufakturę obuwniczą wykorzystującą najnowsze osiągnięcia technologiczne. Od roku 1997 istniejemy na polskim rynku pod nazwą J&R Rafał Turek, ale kunszt rzemieślniczy opiera się na doświadczeniu oraz wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie, gdzie produkowaliśmy obuwie dla Pań i Panów z przyjemnością.

Wzornictwo jakim się kierujemy uwzględnia aktualne trendy panujące na rynku. Mottem naszego działania jest profesjonalizm, komfort i elegancja bowiem świat znajduje się u Twoich stóp.

Na codzień zajmujemy się produkcją obuwia oraz jego sprzedażą. Do dnia dzisiejszego w naszej ofercie znaleźć można:
• obuwie damskie,
• obuwie męskie,
• obuwie wizytowe,
• obuwie tradycyjne,
• obuwie sportowe.

Zapraszamy do współpracy - Zespół J&R Rafał Turek
Z nami zajdziesz daleko!

KATALOG
obuwie damskie letnie >> obuwie damskie zimowe >> obuwie męskie letnie >> obuwie męskie zimowe >>
Valid XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!